Koszty dostawy

W zależności od ilości i wagi zamawianych przez Ciebie produktów, wybranej formy płatności i własnych preferencji, możesz wybrać jedną z form dostawy:

Przesyłka kurierska - dostawa jest realizowana przez profesjonalne firmy kurierskie UPS, DHL, DPD, Pocztex, FedEx, InPost. Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę. Dodatkowo, na Twój adres email otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka.

Paczkomat InPost - dostawa jest realizowana przez firmę InPost do wybranego przez klienta paczkomatu InPost. Bardzo wygodna i popularna forma dostawy. Paczkę odbierzesz od dowolnej porze, nie musisz też obawiać się, że "miniesz" się z kurierem. Tak jak w przypadku przesyłki kurierskiej na Twój adres email zostanie wysłany link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł śledzić dostawę. Ze względów technicznych, część produktów nie może zostać wysłana tą metodą (przekraczają wymiary skrytki). Jeśli w koszyku znajduje się produkt wykluczony z dostaw paczkomatem, nie będzie możliwości wyboru takiej formy dostawy podczas składania zamówienia.

Produkty wykluczone z dostaw paczkomatami InPost: rury irygacyjne, linie kroplujące, studzienki (częściowo), pompy (częściowo).

Odbiór osobisty ­- najłatwiejszy sposób odbioru zamówionych towarów - zapraszamy do siedziby firmy pod adres: ul. Powstańców 5, 42-674 Zbrosławice. W celu ustalenia daty i godziny odbioru prosimy o kontakt telefoniczny +48 606650340 lub mailowy biuro@system-nawadniania.pl.

Odbiór osobisty ­- dostawa transportem własnym - najkorzystniejsza forma dostawy, która dostępna jest jedynie w promieniu kilkudziesięciu (około 25 km) kilometrów od siedziby firmy Powstańców 5, 42-674 Zbrosławice, i po wcześniejszym (telefonicznym) ustaleniu warunków dostawy. Chętni do skorzystania z tej formy powinni wybrać [Odbiór osobisty], jako formę dostawy w trakcie składania zamówienia i skontaktować się mailowo biuro@system-nawadniania.pl lub telefonicznie +48 606650340.

 

Koszt dostawy

W przypadku firmy kurierskie koszt dostawy zamówienia, którego waga nie przekracza 30 kg, wynosi 17,22 zł brutto. Koszty dostawy zamówień cięższych niż 30 kg przedstawia poniższa tabela. 

Waga przesyłki Koszt dostawy
od 0 kg do 30 kg 17,22 zł
od 30 kg do 60 kg 34,44 zł
od 60 kg do 90 kg 51,66 zł
od 90 kg do 120 kg 68,88 zł
od 120 kg do 150 kg 86,10 zł
powyżej 150 kg ustalany indywidualnie

 

W przypadku dostawy do paczkomatu InPost koszt realizacji zamówienia, którego waga nie przekracza 25 kg, wynosi 12 zł brutto. Koszty dostawy zamówień cięższych niż 25 kg przedstawia poniższa tabela. 

Waga przesyłki Koszt dostawy
od 0 kg do 25 kg 12,00 zł
od 25 kg do 50 kg 24,00 zł
od 50 kg do 75 kg 36,00 zł
od 75 kg do 100 kg 48,00 zł
powyżej 100 kg ustalany indywidualnie

 

Ponadto, jeśli jako forma płatności wybrana zostanie płatność przy odbiorze (opłata za pobraniem), do kosztów transportu doliczone zostanie 5,50 zł brutto.

Uwaga! Niezależnie od wagi, koszt dostawy artykułów do dużych gabarytach (np. rury nawadniające) może ulec zmianie. W takim przypadku skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy faktyczny koszt dostawy. Państwo sami zdecydujecie czy zrealizować zamówienie, czy je anulować.

 

Odbiór własny nie wiąże się oczywiście z żadnymi dodatkowymi kosztami. Proponujemy jednak aby przed odbiorem skontaktować się z nami telefonicznie +48 606650340.

 

Odbiór własny - dostawa transportem własnym - zostanie obliczony indywidualnie, w zależności od wielkości zamówienia, gabarytów, wagi oraz odległości od siedziby przedsiębiorstwa.

 


 

Uwaga! koszt dostawy może ulec zwiększeniu w przypadku produktów o niestandardowych gabarytach i/lub większej wadze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl